Wynik 3:1
Połoszczak 20, Mirwa 36, Surynowicz 80 ( Warmia)

Lewicki 29 ( Ruch Wysokie Mazowieckie )

Po meczu
- Pewne zwycięstwo w meczu derbowym, do przerwy rozegraliśmy najlepsze spotkanie w rundzie wiosennej na własnym stadionie – prowadzenie do przerwy 2:1. Po przerwie lekką przewagę optyczną posiadała Mlekowita ale nic z tej pzrweagi nie wynikało. Na uwagę zasługuje piękna bramka Surynowicza, który od dłuższego czasu nie mógł się przełamać w dniu dzisiejszym nastąpiła długo oczekiwana zmiana – trener Zajączkowski dla e-Grajewo.pl

- Gratulujemy gospodarzom zwycięstwa – myślę ze rozegraliśmy niezłe spotkanie, byliśmy równorzędnym przeciwnikiem, zwłaszcza druga połowa była pod dyktando Mlekowity – ale wygrywa drużyna skuteczniejsza.
Dziś szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, przegraliśmy bardzo ważne dla nas spotkanie. Gramy do końca czeka nas jeszcze jedno spotkanie u siebie. Będziemy musieli bronić 3-go miejsca od końca, później czekamy co przyniosą baraże. – trener gości dla e-Grajewo.pl