"Cudownych rodziców mam..."

aktualizacja: 2020-09-22 20:57:51     nr wiadomości: 43477     przeczytano: 1050     Ilość komentarzy komentarze: 0

Koncert “Cudownych Rodziców mam...” pozostał już tylko wspomnieniem…

20 września w sali widowiskowej GCK odbył się koncert “Cudownych Rodziców mam...” zorganizowany przez stowarzyszenia: KULTURA NIEZALEŻNA i PARTITA przy współorganizacji Grajewskiego Centrum Kultury.

Ten wyjątkowy wieczór dedykowany był wszystkim rodzicom zgromadzonym na sali, zwłaszcza Mamom i Ojcom występujących solistek.

Swoje muzyczne życzenia rodzicom złożyły wspaniałe wokalistki, które pracują pod kierunkiem Moniki Soroko w stowarzyszeniu Partita: Anna i Maria Czapskie, Zofia Stankiewicz, Zuzanna Komor, Zuzanna Komosińska oraz Amelia Jaśkowska.

    Nie zabrakło ciepłych słów płynących od władz samorządowych w osobach: p. Haliny Muryjas-Rząsy Przewodniczącej RM oraz p. Wiesława Dembińskiego Wiceprzewodniczącego RM Grajewo, którzy wręczyli występującym solistkom kosz słodkości.

    Kłaniamy się Państwu nisko dziękując za Waszą obecność. Serdeczne podziękowania za owocną współpracę i pomoc kierujemy do dyrektora p. Tomasza Dudzińskiego oraz pracowników Grajewskiego Centrum Kultury.

Dziękujemy również p. Andrzejowi Wieszczyckiemu z grupy fb “Grajewo dawniej i dziś” za świetne fotografie.

Zapraszamy na kolejne koncerty już niebawem...

GCK

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.