Chciał popełnić samobójstwo

aktualizacja: 2017-04-18 15:36:26     nr wiadomości: 31526     przeczytano: 8083     Ilość komentarzy komentarze: 2

Dzięki zdecydowanej reakcji monieckich policjantów uratowany został 23 -latek, który chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W sobotę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mońkach otrzymał informację o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zauważyli mężczyznę stojącego po zewnętrznej stronie balkonu, którego trzymały dwie kobiety, usiłujące nie dopuścić do skoku. Mundurowi natychmiast chwycili 23-latka za pasek od spodni i wciągnęli go przez balustradę na balkon, a następnie do mieszkania. Policjanci przytrzymali desperata do przyjazdu karetki pogotowia. Mieszkaniec powiatu monieckiego trafił pod opiekę lekarzy.

Dzięki natychmiastowej, zdecydowanej reakcji monieckich policjantów nie doszło do tragedii. - informuje KPP w Mońkach

 

To jest straszne co musi czuc taka osoba jakie osamotnienie i pustke. Nie życzę nikomu. Ludzie szukajcie pomocy nie poddawajcie sie
Napisał: Jll dodano: 2017-04-18 22:49:52

Jego życie, jego sprawa
Napisał: Donald dodano: 2017-04-18 23:38:32

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.