Kandydaci do Policji - ogłoszenie

aktualizacja: 2018-10-17 14:00:59     nr wiadomości: 37360     przeczytano: 4481     Ilość komentarzy komentarze: 3

Pomożemy Ci przygotować się do testu sprawności fizycznej!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym potencjalnych kandydatów do Policji, grajewscy policjanci ponownie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby do udziału w przedsięwzięciu pod nazwą "test sprawności fizycznej do Policji". Test ma charakter teoretyczno - praktyczny i ma na celu zapoznanie osób zainteresowanych służbą w Policji  z poszczególnymi elementami toru sprawnościowego, jego normami czasowymi i systemem punktowym. Ponadto uczestnicy zostaną zapoznani z przykładową bazą pytań wykorzystywanych do opracowania testu wiedzy stosowanego w postępowaniu kwalifikacyjnym do Policji.

Inicjatywa została zaplanowana na dzień 17 października br. o godzinie 17.00, w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie przy ul. Strażackiej 2. Przedsięwzięcie nie stanowi właściwego etapu rekrutacji do Policji, a jedynie ma charakter instruktażowy.


Osoby chętne prosimy o wcześniejsze zgłaszanie uczestnictwa w ww. przedsięwzięciu w terminie do 17 października 2018 roku do godziny 15.00:

- osobiście - w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie. ul. Wojska Polskiego 74 A w Grajewie;
- telefonicznie - nr tel. 86 474 18 18 lub 86 474 18 78 w godzinach 7.30 - 15.30;
- elektronicznie -  kpp@grajewo.bk.policja.gov.pl

Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie o czystej, płaskiej i jasnej podeszwie.

Osoby chętne do udziału w ww. przedsięwzięciu powinny posiadać przy sobie dokument potwierdzający ich tożsamość. W przedsięwzięciu mogą wziąć również udział osoby niepełnoletnie - które ukończyły 16 lat, pod warunkiem zgłoszenia się z rodzicem/opiekunem prawnym.

Serdecznie zapraszamy!

 

Ponadto uczestnicy zostaną zapoznani z przykładową bazą pytań wykorzystywanych do opracowania testu wiedzy stosowanego w postępowaniu kwalifikacyjnym do Policji. To teraz nie ma już testów psychologicznych ? Lub mozna na ogólnym forum robić reklamę obejscia owego testu ?! Rozumiem braki ,ale to . Żenada!
Napisał: Robert dodano: 2018-10-09 08:13:50

Dalej jest test psychologiczny i to nie jest to. To tylko test z wiedzy ogólnej która jest przydatna dla funkcjonariuszy. Ci chodzi o multi select i z nim dalej wiele osób ma problem. 1/5 wykłada się na teście sprawności fizycznej ponad połowa na właśnie multiselekcie i psychologu w poradni zdrowia psychicznego.
Napisał: Do Robert dodano: 2018-10-09 19:33:09

Trzeba było przyjść i zapytać a nie teraz głupoty pisać. Mi się podobało.
Napisał: Kandydat dodano: 2018-10-17 19:19:56

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.