Był taki wieczór...

aktualizacja: 2020-01-09 15:01:15     nr wiadomości: 41113     przeczytano: 6310     Ilość komentarzy komentarze: 0

Był taki wieczór, bardzo ciepły, choć grudniowy...

22 grudnia br. na placu przed restauracją Balton w Grajewie uroczyście zapalono iluminację świetlną na choince. Świąteczne drzewko ma dziesięć metrów wysokości, na jego czubku lśni ogromna gwiazda.

Wspólne włączenie lampek to bardzo miły akcent wprowadzający grajewian w świąteczną atmosferę.

- Wzorem innych miast wspólnie z mieszkańcami chcemy spędzić przedświąteczne popołudnie i poczuć magię nadchodzących Świąt. Z niecierpliwością wszyscy ich wyczekujemy – mówi nam Cezary Wiszowaty z restauracji Balton.

Zebranych bawił DJ Szymi i animatorzy z Fabryki Zabawy. Swoją obecnością zaszczycił poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz przedstawiciele grajewskiego samorządu. Radość, uśmiech dzieci, świąteczny klimat, to tylko nieliczne określenia przedsięwzięcia.

Zgodnie z zapowiedzią organizatorów, wspólne zapalenie lampek na choince przed restauracją, na stałe wpisze się w grajewskie w kalendarium świątecznych wydarzeń.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.