Burmistrz z absolutorium

aktualizacja: 2019-06-27 10:59:48     nr wiadomości: 39583     przeczytano: 6369     Ilość komentarzy komentarze: 5

Dariusz Latarowski, Burmistrz Miasta Grajewo, otrzymał w środę (26 VI) absolutorium za wykonanie budżetu miasta w 2018 roku. 19 radnych było "za" przy jednym głosie wstrzymującym.

Udzielenie rekomendacji to jeden z głównych punktów IX sesji Rady Miasta Grajewo, zanim jednak jej udzielono radni debatowali nad Raportem o stanie Miasta Grajewo za 2018 r., podjęli uchwałę w sprawie wotum zaufania dla włodarza, zatwierdzili sprawozdanie finansowe miasta Grajewo wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2018 r. Regionalna Izba Obrachunkowa oraz Komisja Rewizyjna RM wypowiedziały sie pozytynnie o wykonaniu miejskiego budżetu.

- Panie Burmistrzu, w imieniu nas wszystkich, składam serdeczne gratulacje w związku z uzyskaniem przez Pana absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2018 r. Niechaj wysiłek Pana w zakresie gospodarki finansowej zostanie doceniony także w następnych latach, ponieważ zrealizowane zadania i inwestycje będą służyć następnym pokoleniom. To jednocześnie potwierdza, że jest Pan samorządowcem skutecznym, takim który nie boi się podejmować wyzwań, śmiało realizować te zadania i wprowadzać w życie wciąż nowe i ciekawe pomysły, a wszystko to przyczynia się do rozwoju naszego miasta. Dziękujemy serdecznie, że wsłuchuje się Pan w głosy mieszkańców, że znajduje czas na spotkania w okręgach i uczestniczy w różnych wydarzeniach z życia miasta, sam będąc inicjatorem różnych przedsięwzięć. Życzymy zdrowia, wytrwałości, satysfakcji z podejmowanych działań – mówiła Halina Muryjas – Rząsa, Przewodnicząca Rady Miasta Grajewo.

W krótkim wystąpieniu Burmistrz podziękował radnym za współpracę, słowa uznania skierował także do pracowników Urzędu Miejskiego. 

- Zaznaczam, że to nasza wspólna praca: moja, radnych i skarbnik miasta. W samorządzie grajewskim można współpracować i szukać wspólnych rozwiązań. Możemy różnić się zdaniami czy opiniami, ale podążamy w tym samym kierunku, dla dobra naszego miasta - podkreślał Dariusz Latarowski.


e-Grajewo.pl

Do redakcji, Państwa gorliwa cenzura powoduje,że szkodniki stają się bezkarne. A co na to etyka dziennikarska?
Napisał: Zatroskany dodano: 2019-06-29 22:14:30

Ale CENZURA na przeczytano 4311 komentarze O to znaczy jak sie dopuszcza mieszkancow do dyskusji z Burmistrzem jak on slucha ludzi jak rozmawia kogo chyba sam siebie nikogo wiecej siej trawe burmistrzu tyko kto bedzie ja jadl chyba barany.
Napisał: gorszy szort dodano: 2019-06-29 23:45:34

Ale CENZURA na przeczytano 4311 komentarze O to znaczy jak sie dopuszcza mieszkancow do dyskusji z Burmistrzem jak on slucha ludzi jak rozmawia kogo chyba sam siebie nikogo wiecej siej trawe burmistrzu tyko kto bedzie ja jadl chyba barany.
Napisał: gorszy szort dodano: 2019-06-29 23:46:01

Dziekuje za -O- komentarzy
Napisał: grajewiak dodano: 2019-07-01 04:59:53

Dziekuje za -O- komentarzy
Napisał: grajewiak dodano: 2019-07-01 05:00:16

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.