wtorek, 19 marca 2024

• 7 komentarzy
  • 7963 wyświetleń

Black Shadows Football

Grajewska drużyna piłki halowej - Wołki z Grajewa wzięła udział w ełckiej lidze futsalu. Do ligi zgłosiło się 15 drużyn. Drużyna z Grajewa ostatecznie zajęła 4 miejsce i zakwalifikowała się do Pucharu złożonego z 8 najlepszych zespołów w lidze.

Puchar Black Shadows Football odbył się 17 lutego 2018 roku. Zespół z Grajewa rozegrał w nim 3 mecze i wszystkie 3 wygrał. W finale Wołki z Grajewa pokonali faworytów rozgrywek drużynę organizatorów Black Shadows i zostali zwycięzcą Pucharu Black Shadows Football Liga.
Zespół z Grajewa wystąpił w składzie: Rafał Jegliński, Andrzej Doliwa, Dariusz Doliwa, Zbigniew Wołyniec, Maciej Bednarko, Jacek Płaskowicki, Ireneusz Piwko, Wojciech Kowzon, Mateusz Cybulski, Paweł Górski, Marcin Mikucki, Daniel Tuzinowski.

Burmistrza Miasta Grajewo objął patronatem udział Wołków z Grajewa w turnieju Black Shadows Football Liga. Drużyna Wołki z Grajewa kieruje serdeczne podziękowania dla Burmistrza Miasta Grajewo.