Biżuteria jako ekskluzywny dodatek

aktualizacja: 2017-03-07 07:19:48     nr wiadomości: 31089     przeczytano: 1886     Ilość komentarzy komentarze: 0


Wiele kobiet pragnących wzbogacić swoje codzienne stylizacje zakłada na siebie zbyt dużą ilość dodatków, przez co całość wygląda inaczej, niż tego by oczekiwały. Nie jest sztuką nałożyć na siebie kilka nie pasujących do siebie bransoletek, kolczyków czy pierścionków. Sztuką za to jest tak dobrać elementy biżuteryjne, by współgrały one z założonymi ubraniami, a także dodatkami takimi jak torebka czy buty. Całość powinna elegancko się prezentować i wzbudzać zazdrość w mijających Cię na ulicy ludziach.


Bezpieczna klasyka

Jeśli z modą jesteś na bakier i niezbyt dobrze radzisz sobie z dobieraniem codziennych stylizacji to najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie skompletowanie takich ubrań i dodatków, które będą bezpieczne i odpowiednie na każdą okazję. Jest to tzw. baza, która powinna znaleźć się w szafie każdej kobiety. Mowa tu przede wszystkim o eleganckiej małej czarnej, wygodnych szpilkach czy dopasowanej, dobrze skrojonej marynarce. W Twojej garderobie miejsce powinno znaleźć się również dla gustownej kopertówki czy białej koszuli, która będzie odpowiednia na każdą okazję.

Może teraz Ci się wydawać, że wymienione wyżej elementy ubioru są po prostu nudne. Nic bardziej mylnego. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać całość. Jeśli do klasycznej bazy dobierzesz ciekawe, kolorowe i przyciągające oko dodatki, to nawet z najnudniejszej stylizacji stworzą one prawdziwe dzieło sztuki. Baw się modą, nie zapominając o tym, by zawsze ubierać się stosownie do okazji.


Prawdziwa miłość kobiety

Przedstawicielki płci męskiej pałają ogromną miłością do biżuterii. Mało która twierdzi, że nie przepada za biżuterią i nie posiada żadnych kolczyków czy bransoletki. Gusta są różne, jedne panie chętnie zakładają srebro, kiedy u innych gości wyłącznie złoto. Podobnie jak w przypadku ubrań, trzeba mieć świadomość na jakie okazje zakłada się daną biżuterię. Nie trudno się domyślić, że eleganckiej kolii nie założymy do pracy, a sztucznej biżuterii na wesele czy wystawny bankiet.

Warto mieć w swojej kolekcji chociaż jeden komplet biżuterii na specjalne okazje. Taki, który świetnie będzie współgrał z kreacją wieczorową i który będzie doskonałym dodatkiem do stylizacji. Jeśli jeszcze takowego nie masz to koniecznie zajrzyj na stronę https://jubiler-balais.pl/ i wybierz coś dla siebie. Atrakcyjne ceny i sezonowe rabaty umilą Twoje zakupy, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mogła przeznaczyć choćby na kupno nowej torebki.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.