"Bilety do Biblioteki"

aktualizacja: 2018-01-04 20:30:17     nr wiadomości: 33971     przeczytano: 1715     Ilość komentarzy komentarze: 0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie z wielką radością ogłasza nową akcję promującą czytelnictwo pt.: „Bilety do Biblioteki” skierowaną do dzieci, młodzieży i dorosłych.  Uprzedzając grad pytań: „Jak to? Bilety do biblioteki?”, odpowiadamy ”Tak, tak bilety!”.

Bilety wyjątkowe. Bezpłatne. Dostępne dla każdego, bez ograniczeń wiekowych! Będą to bilety gwarantujące dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych, najświeższych informacji, bestselerowych pozycji książkowych polskich i światowych. Przekonacie się, że biblioteka nie jest tylko i wyłącznie „przechowalnią książek”. Udowodnimy, że jest miejscem gdzie ciekawie
i pożytecznie można spędzić czas. Także z książką. Obalimy mit, że telewizja pełni rolę „okna na świat”.

Przekonamy nieprzekonanych, że czytanie uczy myślenia, pobudza wyobraźnię, kształtuje charakter, dostarcza wiedzy o świecie i ludziach, wzrusza, bawi i łączy pokolenia.

Mamy nadzieję, że akcja „Bilety do Biblioteki” znajdzie potwierdzenie w słowach Wisławy Szymborskiej: „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

Andrzej Kosmowski

BCK w Szczuczynie

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.