Bieg Żołnierzy Wyklętych

aktualizacja: 2017-11-13 20:16:32     nr wiadomości: 33481     przeczytano: 2091     Ilość komentarzy komentarze: 0

BCK w Szczuczynie oficjalnym Lokalnym Organizatorem „Tropem Wilczym. Bieg Żołnierzy Wyklętych 2018”!


Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie uzyskała oficjalne potwierdzenie z Fundacji Wolność i Demokracja z siedzibą w Warszawie, że jest oficjalnym Lokalnym Organizatorem VI ogólnopolskiej edycji „Tropem Wilczym. Bieg Żołnierzy Wyklętych 2018” a po raz pierwszy organizowanej w naszym regionie. 
W zbliżającej się VI edycji  Biegu Tropem Wilczym, która odbędzie się 4 marca 2018 roku, ambicją organizatorów jest zorganizowanie Biegu w ponad 280 miastach, gdzie Tropem Wilczym pobiegnie ok. 70 000 biegaczy.


 W ramach projektu odbędzie się tradycyjny bieg na 1963 metry (odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek) wspólny dla wszystkich miast, dodatkowo  każdy z lokalnych partnerów uzupełni scenariusz o dodatkowe dystanse, wydarzenia i atrakcje.


O samym biegu, zgłoszeniach udziału w biegu, miejscu jego organizacji i terminach będziemy Państwa na bieżąco informować. - Andrzej Kosmowski BCK SZCZUCZYN
Więcej informacji o samym projekcie:

http://tropemwilczym.pl/#o-projekcie

 

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.