Bieg Tropem Wilczym

aktualizacja: 2020-11-17 16:47:15     nr wiadomości: 44004     przeczytano: 2002     Ilość komentarzy komentarze: 0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie uzyskała oficjalne potwierdzenie z Fundacji Wolność i Demokracja z siedzibą w Warszawie, że jest oficjalnym Lokalnym Organizatorem IX ogólnopolskiej edycji „Tropem Wilczym. Bieg Żołnierzy Wyklętych 2021” a po raz czwarty organizowanej w Szczuczynie.

 

IX ogólnopolska edycja Tropem Wilczym a IV edycja szczuczyńska nie będzie taka sama jak poprzednie – będzie być może większym wyzwaniem dla nas wszystkich. Czy sytuacja epidemiologiczna pozwoli na organizację biegu w tradycyjnym już marcowym terminie i formule? Na to pytanie na dzień dzisiejszy i tak naprawdę w najbliższej przyszłości nikt z nas nie jest w stanie odpowiedzieć...

 

Jesteśmy w kontakcie z koordynatorem ogólnopolskim Biegu Tropem Wilczym, który przekazał nam informację o planowanej zmianie terminu samego biegu. I tutaj prosimy Państwa o cierpliwość. Jak tylko jako Lokalny Organizator uzyskamy informacje o konkretnej dacie niezwłocznie o tym Państwa poinformujemy. Przekażemy też szczegóły dotyczące samej formuły biegu i jego całej organizacji.

 

A zanim poznamy dokładną datę Biegu Tropem Wilczym wykorzystajmy ten czas i pochylmy się nad sylwetkami bohaterów IX ogólnopolskiej edycji Tropem Wilczym.

 

Dla kogo pobiegniemy w IX edycji?

 

„Dla tych , którym odebrano życie i zdrowie i dla tych, które o to szafowane przez konspiracyjne okoliczności życie i zdrowie troszczyły się z narażaniem własnego. Jeden chłopak i cztery dziewczyny. Cztery sanitariuszki”.

Na naszej stronie facebookowej Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie prezentować będziemy sylwetki wspomnianych bohaterów.

Wszelkich informacji na temat IX ogólnopolskiej edycji Tropem Wilczym a IV w Szczuczynie uzyskać można telefonicznie lub drogą e-mailową:

Andrzej Kosmowski

lokalny koordynator Tropem Wilczym

tel. 501639043

e-mail: [email protected]


 

Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.