Badania układu krążenia

aktualizacja: 2018-07-12 18:14:38     nr wiadomości: 35783     przeczytano: 3516     Ilość komentarzy komentarze: 2

Choroby układu krążenia są główną przyczyną zgonów w Polsce. Umieralność z tego powodu należy do najwyższych w Europie. Profilaktyka prozdrowotna oraz wczesne wykrycie nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia pozwalają na skuteczne leczenie.

W skrzynkach mieszkańców Grajewa pojawiły się ulotki, które zachęcają do udziału w darmowych badaniach układu krążenia. Badanie zostanie przeprowadzone 24 lipca br. o godz. 13.00 i 16.00 w sali konferencyjnej Muzeum Mleka przy ul. Konstytucji 3 Maja 36. Diagnostyka wykonana będzie pod kątem:

    Układu krążenia – arytmia, miażdżyca, nadciśnienia, stan układu tętnic i serca
    System oskrzelowo – płucny – oskrzela, płuca, krtań, tchawica
    System trawienny – m.in. wątroba, trzustka, jelita, żołądek
    System moczowo – płciowy – m.in. nerki, pęcherz
    System endokrynny – m.in. grasica, tarczyca
    System immunologiczny – śledziona, węzły limf.
    Kręgosłup, stawy – rąk i nóg

Badanie jest bezbolesne i bezinwazyjne. Każda zarejestrowana osoba zostanie przebadana i otrzyma kartę z wynikami. Rejestracja wyłącznie telefoniczna 660 865 564 oraz 668 056 277 w godz. 8.00 – 16.00. Liczba badań ograniczona.

W trakcie oczekiwania na wynik badań odbędzie się część wykładowa i handlowa.

Ważne!

Na tego typu spotkaniach zachowajmy ostrożność. Zdarza się, że firmy stosują nieuczciwe praktyki. Pokazy pościeli, naczyń, suplementów diety, upominki oraz zakupy na raty drogiego sprzętu - to najczęstsze sztuczki, na które dają się "złapać" głównie osoby starsze. Zdarza się, że handlowcy wykorzystują ich problemy ze wzrokiem, wolny czas, nieświadomość prawną, a także naiwność. Korzystając z proponowanej oferty bądźmy czujni. Zdrowy rozsądek może uchronić przed kłopotliwym zakupem.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył kary w wysokości blisko 500 tys. zł na 5 firm (Aqua Med oraz Carpe Diem Med z Opalenicy, Iscomed z Wrocławia, Housefire (dawniej Hausfeuer) z Poznania oraz Biomed Centrum Kruszka ze Smolnicy. Firma Exito z Opalenicy zobowiązała się do usunięcia skutków naruszenia praw konsumentów), które sprzedają swoje produkty podczas prezentacji i pokazów.

- Przedsiębiorcy naruszali zbiorowe interesy konsumentów, np. nie przekazywali klientom rzetelnej informacji na temat oferowanych produktów i handlowego celu spotkań. Umyślnie wprowadzali ich w błąd, by nakłonić do zakupów, których konsumenci w innych okolicznościach by nie zrobili - wyjaśnia Marek Niechciał, Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Uważnie czytajmy zaproszenia, nie podejmujmy pochopnie decyzji i domagajmy się niezbędnych dokumentów. W przypadku wątpliwości lub problemów można zadzwonić na infolinię konsumencką 801 440 220 lub skontaktować się z rzecznikiem konsumentów lub Inspekcją Handlową.

Mieszkancy będą z Grajewa, a kto będzie ich badał nie napisano.Firma" lekarska" ujawni się o swoim czasie w postaci oszusztów handlowych .ciekawa jestem na czym polegac ma ta diagnostyka wymienionych badań.wykladami to na pewno.Nie dajcie ludzie zmanipulować się.
Napisał: anna dodano: 2018-07-12 21:24:23

osobom podatnym na sugestie radze nie iść na takie pseudo badania. Wystarczy poczytać opinie na różnych forach. W większości badanie przeprowadza osoba nie mająca zupełnie styczności z medycyną, sprzęty których używają mogą wykazać choroby, których okazuje się że nie ma (po zweryfikowaniu badaniami laboratoryjnymi). Na koniec próbuje się wcisnąć świetne panaceum oczyśzczajace i detoksykujące organizm lub jakikolwiek inny sprzęt który jakością nie dogania nawet trzy razy tańszych urządzeń renomowanych firm. Apel przede wszystkim do młodych... Jeśli zauważycie u dziadków lub rodziców takie zaproszenie koniecznie pójdźcie z nimi jako głos rozsądku. Byłam na takim spotkaniu z ciekawości i wiem że potrafią omamić człowieka. Kiedy nie daliśmy się z mężem namówić na sprzęty już za 1/2 ceny zniknęła maska szczodrości, zostaliśmy wyproszeni tak żeby innych uczestników nie zabrać ze sobą.
Napisał: Ewi dodano: 2018-07-13 12:36:59

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.