Autobus wiozący dzieci w rowie

aktualizacja: 2018-09-12 13:09:24     nr wiadomości: 37097     przeczytano: 5618     Ilość komentarzy komentarze: 16

W środę 12 IX rano w m. Krupniki pod Białymstokiem autobus wiozący uczniów do szkoły zjechał do rowu. Co najmniej 3 dzieci trafiło do szpitala, kierowca był trzeźwy.

Autobusem do gminnej szkoły w Choroszczy jechało 17 dzieci i opiekunka. - Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca w trakcie wykonywania manewru skrętu z nieznanych przyczyn zjechał do rowu – informuje KWP w Białymstoku. 

Tuż przy wyjeździe z Krupnik na drogę główną prowadzącą do Choroszczy autobus zjechał do rowu i tam się przechylił. Służby, które przyjechały na miejsce, najpierw podparły jedną stronę pojazdu, by go ustabilizować, po czym wybito szybę i przez okno ewakuowano dzieci. Trójkę dzieci zabrano na obserwację do szpitala w Białymstoku. Pozostałe dzieci, albo od razu na miejscu odebrali rodzice, albo podstawionym autokarem zostały odwiezione do szkoły. 

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Trwa usuwanie autokaru z pobocza. Ruch na drodze odbywa się normalnie.

 

  - fot. KWP B-stok

Tak to jest jak dziadki na emeryturze jeszcze jezdzą autobusami i ludzi worzą są sztuki , a młodzi nie mają pracy Bo mało płacą i są zajete miejsca pracy przez nich ;)😎 Polskie prawo jest ok.
Napisał: Max dodano: 2018-09-12 16:23:47

No to prawda dziadki jeżdzą i przysypjają po trasie strach jezdzić autobusem ale nie ma wyboru trzeba wsiadać płacić i jechać Jak się nie ma prawka :/
Napisał: Romi Rajgród dodano: 2018-09-12 16:47:49

Max! Napisz o co Ci chodzi? Z tego co napisałeś, nic nie można pojąć.
Napisał: Meliorant dodano: 2018-09-12 18:13:52

Max, te dziadki jeżdżą lepiej niż młodzież. Lata praktyki i setki zdarzeń potencjalnie wypadkowych wyszkoliły doskonałych kierowców. Młody zna te przypadki tylko z gier komputerowych gdzie ma kilka żyć.
Napisał: Foga dodano: 2018-09-12 18:54:35

Do Maxa;czlowieku czy ty nie umiesz czytac ,bo ja nie widze zeby bylo napisane w jakim wieku byl kierowca ,ale nie dziwmy sie kazdy pretekst jest dobry zeby komus wbic szpile.
Napisał: grazka dodano: 2018-09-12 19:23:36

młodzi nie mają pracy bo mało płacą ?? gdzie sens i logika?? porażka
Napisał: marcin dodano: 2018-09-12 19:55:09

Wiekszość kierowców autobusów to rolnicy uprawiają pola i są kierowcami autobusów jadą na maxa , i emeryci biorą dwie wypłaty ludziom roboty zabierają 🤓😣
Napisał: Tediiii dodano: 2018-09-12 20:27:50

Powinni pozabierać im te unie albo emerytury i dać im pracować dalej jak tak chcą pracować i jezdzić ciekawy jestem ile wtedy by było chętnych do pracy ?? 😪
Napisał: Cwaniaki dodano: 2018-09-12 21:05:31

ROLNIK płacę 15,00 zł za godz przy zbieraniu ogórków ,pomidorów . ziemniaków i innych warzyw. N IE ma chętnych do pracy .Odpowiedż . Mam 500 plus a ty co masz to haruj .
Napisał: XYZ dodano: 2018-09-12 22:01:20

lepiej pewnie jeździć z małolatami, którzy myślą, ze są bogami na drodze, bo kupili jakieś gow.nia.ne samochodziki typu bmw, zenua
Napisał: u dodano: 2018-09-12 22:44:52

Jak czytam te komentarze powyżej, to szlag mnie trafia, kto pozwala na publikacje takich pierdół. Dzieci Neostrady dorwały się do komputera, czy bezrobotni z 500 + na dzieci?
Napisał: zx dodano: 2018-09-12 22:45:25

XYZ Te 15 zł za godzine schowaj na.siebie na fajki u ciebie pracować? wycisniesz z człowieka Wszystkie siły po jednym dniu odechce się pracować I twoich pieniedzy , weź Pracownika z ukrainy on ci pokarze jak się pracuje..
Napisał: Tede dodano: 2018-09-13 01:29:58

Max Ty tez będziesz dziadkiem i co wtedy powiesz
Napisał: Nik dodano: 2018-09-13 07:17:40

Nik jak bede starszy i bede miał emeryturę. To napewno nie bedę pracował dam innym pracę . Bede na działce kawe pił i zwnukami się bawił, przecież tych pieniedzy do grobu nie zabierzesz . człowieku jest pycha,niedostyt, zawsze mało.. gościu napisał ze gdzie tu logika? Właśnie nie ma w tym sensu i logiki chciwość na kase
Napisał: Max dodano: 2018-09-13 10:13:14

Nom to jest z tym ciekawe że jak masz zasiłek dla bezrobotnych i podejmiesz pracę to zasiłek zostaje zawieszony i zostaje tylko wypłata A jak emeryt emeryture dostaje lub gospodarz unie bierze i idzie do roboty to dostaje dwie wypłaty i nic mu nie zawieszają 😭
Napisał: F dodano: 2018-09-13 15:20:44

Ja pierdziele kto wam ludzie szkodliwe brać unię i pracować kupcie se kawałek ziemi i zobaczcie jaki to rarytas,to jest Polska i Polskie realia tu nie zarabia się 4000tys euro czy dolarów koszty życia rosną więc każdy z nas kombinuje jak tylko może. Rolnik na dopłatach emeryt dorabia sobie a pracujący szuka fuchy po godzinach każdy coś robi aby poprawić swój byt żeby mieć te parę PLN. Każdy ocenia ale za swój kołnierz nie zagląda.
Napisał: Grzegorz dodano: 2018-09-18 04:41:02

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.