Augustów: alarm bombowy

aktualizacja: 2017-04-21 13:06:49     nr wiadomości: 31565     przeczytano: 5015     Ilość komentarzy komentarze: 2

Augustowscy policjanci ustalili 15 – letniego sprawcę wywołania fałszywego alarmu bombowego w jednym ze sklepów w Augustowie. Nastolatek odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

W lutym bieżącego roku augustowscy policjanci otrzymali informację o podłożeniu ładunku wybuchowego w jednym ze sklepów w mieście. Ze zgłoszenia wynikało, że na numer stacjonarny sklepu, z zastrzeżonego numeru telefonu zadzwonił mężczyzna, który poinformował o tym, że w sklepie jest bomba, a następnie rozłączył się. Wstępne policyjne ustalenia podjęte na miejscu zdarzenia wskazywały, że w sklepie doszło do wywołania fałszywego alarmu bombowego. W wyniku podjętych czynności dochodzeniowo - śledczych, prowadzonych pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Augustowie, augustowscy kryminalni ustalili, że związek ze zdarzeniem ma 15 – letni mieszkaniec Augustowa. Nastolatek wczoraj został przesłuchany i przyznał się do fałszywego wywołania alarmu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

 

 

źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl  

Wina edukacji, na religii nie mówili, że łatwo jest zlokalizować taki dowcip.
Napisał: dora dodano: 2017-04-21 22:55:33

Rzeczywiscie E-Grajewo. Moze E-Polska?... Co nas to Grajewian interesuje co sie dzieje w augustowie czy rajgrodzie. Ban. Ogarnijcie sie Administracjo :)
Napisał: E-Polska dodano: 2017-04-27 05:18:36

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.