Askdom.pl – pionierski, regionalny portal z branży nieruchomości

aktualizacja: 2018-05-23 07:36:30     nr wiadomości: 35306     przeczytano: 3188     Ilość komentarzy komentarze: 0


Ponad 4,5 tysiąca ofert kupna i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz lokali można już znaleźć na Askdom.pl. Ten innowacyjny, regionalny portal z branży nieruchomości niezwykle dynamicznie się rozwija!


Wszystko w jednym miejscu

Askdom.pl jest miejscem, które skupia wszystkie elementy rynku nieruchomości w jednym miejscu.

- Jest to idealne miejsce zarówno dla osób szukających nieruchomości, jak też dla szerokiego grona profesjonalistów działających w branży  nieruchomości, budowlanej i pokrewnych – mówi Karol Serwatko, właściciel Askdom.pl i pasjonat rynku nieruchomości z doświadczeniem w branży.

Dlaczego? Wspomniane oferty pochodzą obecnie z 30 biur nieruchomości z całego województwa i liczba ta ciągle rośnie. To ogromna wygoda dla osób szukających domu czy mieszkania - wystarczy wizyta na jednym portalu, by sprawdzić i porównać oferty z różnych źródeł. Co ważne, mamy gwarancję, że są to oferty profesjonalne.  Do tego, dla wygody i spełnienia potrzeb najbardziej wymagających klientów stworzony został szczegółowy system ustawień. Pozwala on wybrać nie tylko miasto czy cenę, ale także powierzchnię, liczbę pokoi czy piętro, na którym ma się znajdować interesująca nas nieruchomość. W ten sposób przeglądamy propozycje wyselekcjonowane dokładnie pod nasze potrzeby. Czy chcemy wynająć apartament w centrum Białegostoku, czy kupić rezydencję pod miastem albo wynająć kawalerkę na cichym osiedlu – wszystko możemy znaleźć na Askdom.pl.

Aktualną ofertę mieszkań na sprzedaż w Białymstoku, znajdziecie Państwo pod linkiem: http://askdom.pl/sprzedaz/mieszkania/bialystok


Wygoda i informacja

Ale to nie wszystko. Oprócz ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości na Askdom.pl mamy też kompletną bazę fachowców, których usługi są niezwykle przydatne np. przy procesie kupna nieruchomości. Od banków, poprzez ubezpieczycieli, wspomniane biura nieruchomości i notariusza, po architekta i specjalistów od przeprowadzek – znajdziemy ich w jednym miejscu, na jednym portalu. Oprócz oczywistej wygodny dla kupujących czy wynajmujących, są i inne plusy takiego rozwiązania.

  • Firmy związane z rynkiem nieruchomości mogą się na Aksdom.pl zaprezentować szerszemu gronu odbiorców i pozyskać nowych klientów – wyjaśnia Karol Serwatko. – To dla nich wygodny sposób na promocję swojej działalności i pokazanie swojego wachlarza oferty.

Listę firm można znaleźć tutaj: https://askdom.pl/baza-firm/

Jeśli natomiast zastanawiamy się, jak urządzić małą sypialnię, jak użyć siatki ogrodzeniowej albo do czego przydaje się odkurzacz piorący, to odpowiedzi na te pytania – i wiele innych - znajdziemy w bazie wiedzy na Askdom.pl. Jest to obszerny, rozwijany na bieżąco zbiór materiałów poradnikowych, również autorstwa fachowców z branży, który dostarczy rzetelnych i przydatnych informacji.

Baza wiedzy znajduje się tutaj: https://askdom.pl/baza-wiedzy/

Partnerem portalu Askodm.pl jest Wschodni Klaster Budowlany. To zrzeszenie ponad 300 przedsiębiorstw działających w branży budowlanej, które ma status Krajowego Klastra Kluczowego.

- Stawiamy na kompleksową informację i profesjonalizm we współpracy – mówi Karol Serwatko.

- Czy udaje się nam realiować te zamierzenia? Żeby się o tym przekonać, trzeba odwiedzić Askdom.pl. Zapraszam!

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.