Amatorska Liga Piłki Nożnej

aktualizacja: 2017-01-24 16:07:19     nr wiadomości: 30160     przeczytano: 5360     Ilość komentarzy komentarze: 8

28.11.2016r. w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Strażackiej 2 rusza kolejna edycja Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Rozgrywki będą odbywać się w poniedziałki od godz. 19:00. Tym razem o puchar Solidarności będzie rywalizować 10 zespołów: Ruda, Luis, Old Boy, Haliszka, Baty, Szpital, Fan Club, Kamińscy, ZPW Solidarność i SASS Sobolewski.

Rozgrywki będą prowadzone systemem każdy z każdym. Mecze będą trwać po 20 minut bez przerwy. O klasyfikacji końcowej będzie decydować suma zdobytych punktów, bezpośredni mecz, w ostateczności bilans bramkowy. Na koniec rozgrywek wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki a dodatkowo dla najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców zostaną wręczone nagrody indywidualne.

MOSiR Grajewo

mam przeczucie że Solidarność zostanie w tym sezonie pokonana i nie bedzie juz mistrzem :) Fan Club i J.B. Kamińscy to moje typy na mistrza w sezonie zimowym
Napisał: michał dodano: 2016-12-07 12:50:47

Samodzielny lider BATY i tak do końca !
Napisał: Leszcz dodano: 2016-12-08 08:05:30

W Batach jest jeden koleś który może poprowadzić drużynę o jeszcze wyższe miejsce! Szybki,zwinny gościu Pozdrawiam Pana !
Napisał: nieznajoma dodano: 2016-12-08 11:21:27