Akcja "Trzeźwy czwartek”

aktualizacja: 2019-10-10 16:29:58     nr wiadomości: 40423     przeczytano: 4533     Ilość komentarzy komentarze: 3

Nietrzeźwy kierowca to potencjalny sprawca niebezpiecznego zdarzenia na drodze. Wiedzą o tym doskonale grajewscy policjanci, którzy codziennie prowadzą liczne kontrole trzeźwości zmotoryzowanych. Tylko minionej nocy i wczesnym rankiem na terenie powiatu grajewskiego policjanci zatrzymali dwie osoby, które kierowały po alkoholu. Działania grajewskich mundurowych wpisują się w dzisiejszą akcję „Trzeźwy czwartek” prowadzoną na terenie województwa podlaskiego.

Grajewscy policjanci zatrzymali w ciągu minionej nocy i wczesnym rankiem dwóch kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść „za kółko” po alkoholu. Pierwszy z nich został zatrzymany wczoraj tuż przed północą w Grajewie na ulicy Ełckiej. Policjanci zauważyli, że kierowca volkswagena wykonuje podejrzane manewry na drodze, co mogło świadczyć o stanie nietrzeźwości prowadzącego. Mundurowi nie mylili się. Zbadali trzeźwość kierowcy VW i okazało się, że 36-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca od razu stracił możliwość dalszej jazdy, a pojazd został odholowany na parking strzeżony. Z kolei kierowca ciężarowej Scani wpadł w ręce mundurowych dzisiaj we wczesnych godzinach porannych. 57 – latek prowadził samochód ciężarowy wraz z naczepą mając prawie pół promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialnym kierowcom zatrzymane zostały prawa jazdy. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd - KPP w Grajewie

no prosze oprocz tlustego czwartku bedzie teraz trzezwy czwartek:)
Napisał: gosia dodano: 2019-10-11 01:27:39

kierowcom tirów powinni zabierać prawko dożywotnio
Napisał: Kris dodano: 2019-10-11 10:52:05

Brawo policja
Napisał: rajgrodziak dodano: 2019-10-11 13:28:14

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.