Agencja wsparła Szpital

aktualizacja: 2020-03-25 11:35:46     nr wiadomości: 41922     przeczytano: 5154     Ilość komentarzy komentarze: 1

Szpital w Grajewie pracuje w stanie podwyższonej gotowości. Na pełnych obrotach funkcjonuje Oddział Obserwacyjno - Zakaźny, gdzie trafiają pacjenci z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Wiąże się to z odpowiednimi procedurami i koniecznością korzystania z odzieży ochronnej.
Kolejny zapas środków ochrony indywidualnej pochodzący z Agencji Rezerw Materiałowych do grajewskiej lecznicy dostarczyli żołnierze. W środę  (25.03.) pacjenci wchodzący na teren Szpitala otrzymali maseczki ochronne - jednorazowe.


Szef Agencji Rezerw Materiałowych zwolniony

Jacek Sasin (Wiceprezes Rady Ministrów) pytany o to, dlaczego zwolniono szefa Agencji Rezerw Materiałowych, odpowiedział, że ten "zbyt trzymał się procedur". Sasin stwierdził, że "dziś trzeba podejmować działania niestandardowe, które wykraczają często poza normalny tok funkcjonowania instytucji". Sasin pytany o sprzęt medyczny z Chin, odpowiedział, samolot z akcesoriami medycznymi ma przylecieć w czwartek. To będzie pierwszy taki duży transport.

    - żołnierze 1. Podlaskiej Brygady Wojska Obrony Terytorialnej.   - żołnierze 1. Podlaskiej Brygady Wojska Obrony Terytorialnej.

Brawo .Dobry pomysł ,doceńmy to .Na pewno to jakaś ochrona dla pacjentów .
Napisał: Renata dodano: 2020-03-25 13:12:23

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.