"Wakacje na sportowo"

aktualizacja: 2017-07-17 21:13:30     nr wiadomości: 32482     przeczytano: 1616     Ilość komentarzy komentarze: 0

Stowarzyszenie "Nasz Szczuczyn" przeprowadziło w sobotę 15 lipca 2017 r. drugą turę eliminacji rozgrywek w ramach projektu "Wakacje na sportowo". Zawody odbyły się w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie.

W mini lidze piłki nożnej zwyciężyła drużyna „FC Bzury”. Poza tym odbyły się mecze towarzyskie: drużyny męskiej i żeńskiej oraz mecz chłopcy z „FC Bzury” kontra strażacy. Drużynę strażaków wspomógł sołtys z Bzur.

Tor przeszkód najszybciej pokonała drużyna dziewcząt „Cukiereczki”. Zacięta rywalizacja dzieci w pokonywaniu toru przeszkód zainspirowała strażaków do próby swych sił i ich naprędce skrzyknięta drużyna „FC Strażaki”  wystartowała poza konkursem.

Zawody zakończyły się przy ognisku wspólnym pieczeniem kiełbasek. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Szymi. Dziękujemy dyrektorowi Zespołu Szkół w Niećkowie za zaangażowanie i udostępnienie placu do rozgrywek.

Organizatorami projektu są: Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”, Urząd Miejski w Szczuczynie oraz jednostki OSP z terenu gminy. Strażacy z Bzur, Niećkowa i Szczuczyna zadbali o bezpieczeństwo w czasie tych eliminacji oraz pomogli je zorganizować. Następne rozgrywki odbędą się 28 lipca (piątek)  o godz. 10:00 przy świetlicy wiejskiej w Bęćkowie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

GALERIA ZDJĘĆ


Stowarzyszenie "Nasz Szczuczyn"

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.