„Tydzień z Internetem”

aktualizacja: 2018-03-12 20:35:12     nr wiadomości: 34600     przeczytano: 1754     Ilość komentarzy komentarze: 0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie przystąpiła do ogólnoeuropejskiej kampanii koordynowanej przez organizację pozarządową All Digital Tydzień z Internetem”. Koordynatorem polskiej edycji jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wspierana przez liczne grono partnerów.

Organizacje czy osoby, które przystępują do tej akcji biorą udział w spotkaniach, seminariach czy warsztatach, dzięki którym odkrywają potencjał Internetu. Do tej pory w akcji w całej Europie uczestniczyło już 900 000 osób. W polskich edycjach „Tygodnia z Internetem” wzięło udział ponad 2000 bibliotek, szkół, pracowni komputerowych, organizacji pozarządowych czy innych lokalnych instytucji, które zorganizowały spotkania dla blisko 75.000 ludzi.

W dniach 19 – 25 marca 2018r. Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie w ramach wspomnianej akcji serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i osoby dorosłe na warsztaty, które ukażą różne oblicza Internetu. -  Andrzej Kosmowski BCK SZCZUCZYN

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.