„Równać Szanse 2019”

aktualizacja: 2019-05-24 23:30:33     nr wiadomości: 39294     przeczytano: 2411     Ilość komentarzy komentarze: 0

Szanowni Państwo,

    Z wielką dumą i radością informujemy, że Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie uzyskała dofinansowanie w kwocie 40000 zł na realizację projektu w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego „Równać Szanse 2019” pt: „Akcja Reaktywacja – ludowe pieśni i przyśpiewki z zapiśnika dziadków”.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszym etapem było przygotowanie diagnozy środowiska lokalnego gdzie wystartowało 97 instytucji z całej Polski. Decyzją Komisji Ekspertów do drugiego etapu zakwalifikowało się 65 organizacji (w tym gronie szczuczyńska biblioteka) z czego 54 złożyło wniosek z autorskim projektem.

Decyzją Komisji Ekspertów dofinansowanie uzyskało 25 projektów złożonych w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym w tym Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie!

O szczegółach projektu będziemy Państwa informować.

Dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, szczególnie dzieciom i młodzieży, za szczere wypowiedzi i opinie podczas przeprowadzanej przez nas diagnozy i podczas pisania projektu.

Ogólnopolski Konkurs Grantowy „Równać Szanse 2019” prowadzony jest przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie a finansowany przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Więcej informacji tutaj:

https://rownacszanse.pl/2019_okg_wyniki

Andrzej Kosmowski

koordynator OKG „Równać Szanse 2019”

BCK w Szczuczynie


 

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.