„Przyjaciel Biblioteki”

aktualizacja: 2018-05-09 21:55:36     nr wiadomości: 35166     przeczytano: 1128     Ilość komentarzy komentarze: 0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie od trzech lat przyznaje tytuł „Przyjaciel Biblioteki” z okazji przypadającego 8 maja święta Bibliotekarza i Bibliotek.  W tym roku dyrekcja i pracownicy Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie postanowili przyznać tytuł „Przyjaciel Biblioteki” Jadwidze Jolancie Budzińskiej – sekretarz gminy Szczuczyn za nieustającą życzliwość i pomoc w działalności szczuczyńskiego Centrum Kultury. Pamiątkową statuetkę i dyplom pani sekretarz odebrała podczas happeningu z okazji imienin założyciela i właściciela Szczuczyna Stanisława Antoniego Szczuki, który odbył się w Nowym Parku w Szczuczynie.

Do tej pory tytułem „Przyjaciel Biblioteki” uhonorowani zostali burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński i poeta Józef Zenon Budziński.

Jeszcze raz kierujemy serdeczne podziękowania i gratulacje

na ręce pani sekretarz i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Dyrekcja, pracownicy i wolontariusze

Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie

 

PS. Na zdjęciu: sekretarz gminy Szczuczyn Jadwiga Jolanta Budzińska i laureatka konkursu plastycznego „Portret Szczuki” Ewa Jarząbek.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.