„Projektowa Noc” Filmowej_12

aktualizacja: 2017-03-13 18:37:37     nr wiadomości: 31136     przeczytano: 1785     Ilość komentarzy komentarze: 0

11.03.2017r. w BCK w Szczuczynie odbyło się kolejne spotkanie młodzieży biorącej udział w projekcie „Szczuczyn okiem młodego filmowca”  w ramach programu „Równać Szanse 2016”. Młodzi filmowcy wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez Izabelę Gwiazdowską (prowadzącą Studio Działań Kreatywnych „Gwiazda”), które miały na celu pogłębić kreatywne myślenie i wzajemną współpracę uczestników projektu.  W tym celu specjalistka od kreatywności przeprowadziła szereg gier i zabaw, które wzbudziły wielki entuzjazm wśród młodzieży.
W sobotnim spotkaniu uczestniczył również Zbigniew Mroczkowski (prowadzi warsztaty filmowe w ramach projektu). Wspólnie z młodzieżą ustalił kilka spraw organizacyjnych dotyczących prac nad projektem, m.in. podział grupy na zespoły robocze. 


Filmowa_12 wzięła również udział  w grze terenowej, podczas której wykazać musieli się przede wszystkim spostrzegawczością. 
Omówiony został harmonogram dalszych działań grupy. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.  - informuje Andrzej Kosmowski koordynator projektu

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.