„Andrzejki” w BCK

aktualizacja: 2018-11-28 19:37:31     nr wiadomości: 37870     przeczytano: 1081     Ilość komentarzy komentarze: 0

Wróżby, zabawy, karaoke, sesja zdjęciowa z Gwiazdą, wspólne tańce i słodki poczęstunek – tak wyglądały „Andrzejki” w Bibliotece- Centrum Kultury w Szczuczynie. Wtorkowe popołudnie. Pojawiają się pierwsi uczestnicy „Andrzejek” czekający z niecierpliwością na wróżby, które o dziwo wypadły bardzo pomyślnie dla wszystkich. Najmłodsi entuzjastycznie reagowali na wiadomości na temat przyszłości a które dotyczyły m.in. zawodów, miłości, spraw codziennych, finansów, zdrowia czy rekreacji. Z zaskoczeniem odkrywali symbolikę poszczególnych kolorów, które dla wróżących niosły pochwałę lub przestrogę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Podziękowania składamy też państwu Jolancie i Dariuszowi Niebrzydowskim – właścicielom sklepu spożywczo – przemysłowego , którzy byli sponsorami poczęstunku dla uczestników bibliotecznych  „Andrzejek”. - Marlena Stocka /Andrzej Kosmowski BCK SZCZUCZYN

 

GALERIA ZDJĘĆ

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.