• 7 komentarzy
  • 7150 wyświetleń

6 medali zapaśników

W dniach 12-14 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Zapasach Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.W zawodach wystartowało sześciu zapaśników klubu MOSiR Grajewo. Bardzo dobrze spisała się nasza drużyna w tych zawodach. Zdobyliśmy sześć medali i w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy trzecie miejsce.

Złote medale zdobyli Dominik Szreder w wadze 35kg oraz Bartosz Danilewski w wadze 38kg. Srebrny medal zdobył Dawid Nitupskiw wadze 42kg, a brązowe medale zdobyli Szymon Boć i Adam Obrycki, obaj w kategorii wagowej 53kg oraz Brajan Szreder w wadze 35kg. Dodatkowo nagrodami sponsora i statuetką najlepszego zawodnika Mistrzostw nagrodzony został Dominik Szreder.