Przekop Mierzei coraz droższy

aktualizacja: 2020-11-24 19:41:59     nr wiadomości: 44071     przeczytano: 671     Ilość komentarzy komentarze: 2

Rząd zgodził się na to, by zwiększyć z 880 mln zł do 1,98 mld zł wartość programu zw. z przekopem Mierzei Wiślanej. Powodem tej decyzji jest m.in. wzrostu cen materiałów i robót budowlanych, a także zwiększenie zakresu inwestycji.

Ministerstwo gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej  przekonuje, że dzięki budowie drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską zostanie zapewniony swobodny dostęp do portów znajdujących się nad Zalewem.

Bardzo dobrze przygotowany projekt i budżet inwestycji. Chyba był w nocy i na kolanie jak ustawy sejmowe przygotowany.
Napisał: Szymon dodano: 2020-11-26 08:04:03

Projekt jest tak dobry, jak wszystkie iluzoryczne projekty stworzenia firm panstowych i rzekomych miejsc pracy przez Pisowcow. Warto rowniez zwrocic uwage na to jak odbywaja sie przetargi na zlecenie prac wykonawczych- mp. dla koreanskiej firmy Hyudhai. Takie afery i skandale pisowcy zaliczaja co najmniej raz w tygodniu o tym az wrze w internecie ,a dobra zmiana mowi , ze idziemy w dobrym kierunku,poki spolki w panstowych przedsiebiorstwach sa w pisowskich rekach , a nie w niemieckich !
Napisał: a dodano: 2020-11-27 22:10:22

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.