Cała Polska w żółtej strefie

aktualizacja: 2020-10-08 17:02:07     nr wiadomości: 43629     przeczytano: 573     Ilość komentarzy komentarze: 2

Od soboty, 10 października w całej Polsce będą obowiązywały obostrzenia przewidziane dla strefy żółtej – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. W czerwonej strefie znajdzie się 38 miast i powiatów - publikujemy ich listę. W sobotę rząd ma przedstawić informacje w sprawie funkcjonowania oświaty.

Premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowali na wspólnej konferencji prasowej o nowych krokach, które mają zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

„Podjęliśmy decyzję, że od 10 października wprowadzamy zasady obowiązujące w strefach żółtych na terenie całego kraju, czyli strefa żółta jest rozszerzona na cały kraj” – powiedział szef rządu.

Niech pan premier cofnie sie w czasie i przypomni sobie, co mówił do tłumów, aby zachęcić do wzięcia w wyborach i tym samym oddania głosów na " jedyną partię". Wstyd i hańba !!! ( ludzie z tej partii wstydu nie mają, a co to hańba-nie wiedzą). Nie jestem w stanie patrzeć się na tego człowieka, ani go słuchać.
Napisał: obywatelka dodano: 2020-10-08 20:19:13

Niedługo zaczną mówić, jakie maseczki należy nosić, i z jakiej firmy, pod groźbą mandatu. Przecież ktoś będzie musiał zarobić... Manipulują społeczeństwem, jak się da, ale skoro większa część społeczeństwa jest głupia, to ma to, co chciała. Zawsze było tak, że "chorzy" dyktatorzy najpierw pozbywali się inteligencji, następnie brali się za innych. Podobne metody stosuje " prawa i sprawiedliwa" władza w Polsce. Przyjdzie jednak kolej na każdego. Cieszcie się z tego, co każe robić wam PiS, bo przecież większość z was pozwoliła wygrać tej partii.
Napisał: obywatelka dodano: 2020-10-10 18:42:05

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.