Gowin podał się do dymisji

aktualizacja: 2020-04-06 15:21:40     nr wiadomości: 42028     przeczytano: 820     Ilość komentarzy komentarze: 2

Jarosław Gowin podał się do dymisji z funkcji wicepremiera oraz ministra nauki i szkolnictwa wyższego.

Zapowiedział, że Porozumienie, pozostaje członkiem Zjednoczonej Prawicy. Ugrupowanie rekomendowało minister Jadwigę Emilewicz, minister rozwoju, do funkcji wicepremiera.

Minister nauki i szkolnictwa wyższego w ubiegłym tygodniu poinformował, że w jego ocenie nie jest możliwe przeprowadzenie wyborów prezydenckich 10 maja.

Na Żoliborzu, w małym domeczku pomiędzy ludźmi - ot po sąsiedzku, sam, bez teściowej, dzieci i żony, mieszkał staruszek pewien zmarszczony. Jako, że kotów hodował parkę pokrytą sierścią miał marynarkę. Do tego jeszcze w skarpetkach dziury co dopełniały obraz ponury. Cicho się jakoś po świecie plątał, ni prawa jazdy, ni w banku konta... Z rodziny został sam, z bratanicą - co wielokrotną była dziewicą. Miał ten staruszek do władzy parcie i o tę władzę walczył zażarcie. Wreszcie na przekór całemu światu zbudował sobie partię frustratów, która na skutek losu przekory w końcu wygrała w Polsce wybory i bez wątpienia za ich przyczyną okropnie nam się dziadek "rozwinął". Realizując swój pomysł śmiały podporządkował sobie Kraj cały. Rozdawał "stołki" i kasę dzielił tłumacząc reszcie obywateli, że choć jest kiepsko i gorzej będzie to on ich dobro wciąż ma na względzie, nie czerpiąc z tego korzyści żadnych - sam skromny, biedny i nieporadny. Aż nagle szarym styczniowym świtem w świat poszły wieści niesamowite, że to nie tylko dom i dwa koty lecz jeszcze kilka miliardów złotych .... tak pomalutku do grosza grosik... biedny dziadunio Polsce "zakosił". WIĘC DZIŚ MĄDRZEJSI TYM DOŚWIADCZENIEM NA PRZYSZŁOŚĆ CZUJNI BĄDŹMY SZALENIE I NAUCZENI DZISIEJSZĄ CHWILĄ WCIĄŻ PAMIĘTAJMY - POZORY MYLĄ!!
Napisał: Olo dodano: 2020-04-06 18:13:47

Olo super-ekstra - sie usmialem - kabareet I-Klasy !!! Zapytam sie jeszcze uprzejmie ,czy sam pislales ? Jesli tak to gratuluje talentu lieterackiego... a jesli nie to tez - same plusy ode mnie masz za to ,ze cos takiego wykopales !
Napisał: Jan102 dodano: 2020-04-07 22:03:14

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.