Warmia dla Szpitala!

aktualizacja: 2020-03-29 21:27:32     nr wiadomości: 41878     przeczytano: 7058     Ilość komentarzy komentarze: 5

Szanowni Państwo,
Wychodząc naprzeciw zapytaniom o możliwość zakupu najnowszej, okazjonalnej koszulki meczowej WARMII Grajewo wraz z naszym partnerem technicznym firmą KEEZA udostępniamy ją do sprzedaży!
Stwarzamy taką możliwość nie z byle powodu. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę w jakiej sytuacji znaleźliśmy się jako społeczeństwo. Uzyskaliśmy bardzo atrakcyjną cenę na uszycie koszulki, dzięki czemu cały zysk, co do złotówki przekażemy na zakup najbardziej potrzebnych materiałów dla grajewskiego szpitala im. W. Ginela, aby personel medyczny mógł nadal dzielnie walczyć o nasze zdrowie w walce z koronawirusem! Na rękawku koszulki dodaliśmy logo szpitala oraz hasztag #razemdlaszpitala.

Podpisując list partnerski z Burmistrzem Miasta Grajewo panem Dariuszem Latarowskim dołączyliśmy do tegorocznych obchodów 480-lecia nadania praw miejskich dla Grajewa wydając taką właśnie koszulkę. Teraz umożliwiamy Wam jej nabycie pragnąc wspomóc jak najmocniej Szpital Ogólny im. Dr Witolda Ginela w Grajewie.

Koszt limitowanej koszulki - cegiełki to minimum 99 zł (wyższe wpłaty mile widziane).
W tej cenie macie Państwo wybór swojego ulubionego numeru i pozostawienie napisu na plecach WARMIA GRAJEWO, bądź nadruk w tym miejscu swojego nazwiska, imienia czy pseudonimu.

Zapisy możliwe są na trzy sposoby:
- wiadomością prywatną na nasz profil http://facebook.com/warmia
- wiadomością e-mail na adres: klub@kswarmiagrajewo.pl

-  telefonicznie pod numerem: +48 501 601 580.

Prosimy o jak najszybsze zapisy oraz szybkie wpłaty na konto, tak abyśmy mogli przekazać cały dochód na zakup maseczek oraz innego potrzebnego osprzętu dla personelu medycznego w możliwie krótkim czasie.

Odbiór osobisty koszulek tylko pod warunkiem uspokojenia się obecnej sytuacji, wcześniej możliwa wysyłka na terenie kraju (+10 zł), za granicę koszt ustalimy indywidualnie.

Mamy nadzieję, że zjednoczymy się w tym ciężkim dla wszystkich czasie i zmobilizujemy do szlachetnego gestu!

Pozdrawiamy,
Piłkarska Rodzina WARMII Grajewo

#razemdlaszpitala #zostańwdomu #trenujsam

http://e-grajewo.pl/wiadomosc,1_dla_Szpitala_w_Grajewie,41360.html
Napisał: Kibic dodano: 2020-03-20 13:30:50

Co ta fundacja kupiła dla szpitala w ciągu ostatnich np.3 lat ,dopóki nie odpowiedzą nie przekaże zł. Fundacja powinna działać przejrzyście /
Napisał: Czarnuch dodano: 2020-03-21 15:59:12

A co na to inni? Firmy, stowarzyszenia? Ogromne brawa i szacunek dla Warmii. Mieli pomysł i choć sami mają na pewno nie łatwo to chcą coś zrobić i pomóc. Szacunek na zawsze.
Napisał: Edyta dodano: 2020-03-23 10:29:20

@Czarnuch do kogo Ty teraz bijesz ?Zacznijmy od tego że Klub Sportowy Warmia nie jest jakąś fundacją tylko jak mówi sama nazwa Klubem Sportowym ,organizacją latającą za piłką i tworzeniem "widowisk" piłkarskich,zajmująca się promowaniem aktywnego wypoczynku i wykorzystywania wolnego czasu wraz ze zdrowiem.To że zrobili taką akcje to TYLKO i WYŁĄCZNIE ich dobra wola i fajny kreatywny pomysl,a Ty siezisz przed laptopikiem smarkasz w kołdre i jeszcze narzekasz ,idź sąsiadce zakupy zrób i się przydaj do czegoś a jak nie to sznurek moge Ci podrzucic a taboret w domu masz zapewne
Napisał: wissaSHARKS dodano: 2020-03-24 11:11:43

WissaSHARKS bardzo cenię to co robi Warmia i zapewniam Cię ,że nie jestem pasożytem siedzącym tylko przed laptopikiem. Mój post odnosi się do pierwszego wpisu ,gdzie jest link fundacji.
Napisał: Czarnuch dodano: 2020-03-24 21:00:39

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.