Komunikaty

aktualizacja: 2020-03-11 15:13:13     nr wiadomości: 41766     przeczytano: 2389     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • Komunikat Wójta Gminy Grajewo dot. dowożenia do szkół i przedszkoli

Wójt Gminy Grajewo uprzejmie informuje, że w dniach 12 i 13 marca 2020 r. (czwartek i piątek) zapewnione będzie dowożenie do Szkoły Podstawowej w Danówku, Szkoły Podstawowej w Wierzbowie, Przedszkola w Rudzie i Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie w związku z zapewnieniem przez szkoły działań opiekuńczych.

Natomiast Szkoła Podstawowa Pomnik 1000-lecia Państwa Polskiego im. Marii Konopnickiej w Białaszewie w dniach 12 i 13 marca 2020 r. zawiesza działalność dydaktyczno - wychowawczą oraz opiekuńczą, w związku z tym dowóz nie będzie zorganizowany.

Ponadto informuje się, że w dniach 16 - 25 marca 2020 r. nie będzie dowozu do gminnych szkół podstawowych w Danówku, Białaszewie, Wierzbowie oraz do Przedszkola w Rudzie i Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie.

 

 

 

  • Komunikat o zawieszeniu funkcjonowania Gminnej Biblioteki w Rudzie i Świetlic wiejskich

Wójt Gminy Grajewo uprzejmie informuje o zawieszeniu funkcjonowania w dniach od 12 do 25 marca 2020 r. Gminnej Biblioteki Publicznej Gminy Grajewo z siedzibą w Rudzie i Świetlic wiejskich działających na terenie gminy Grajewo.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.