Atak Putina na Polskę

aktualizacja: 2019-12-31 15:51:27     nr wiadomości: 41137     przeczytano: 3530     Ilość komentarzy komentarze: 6

Putin buduje wizerunek Rosji jako ofiary drugiej wojny światowej​. W ubiegłym tygodniu Putin, komentując wrześniową rezolucję Parlamentu Europejskiego dotyczącą wybuchu drugiej wojny światowej, stwierdził, że jej przyczyną "był nie pakt Ribbentrop-Mołotow, ale pakt monachijski z 1938 roku"

Mateusz Morawiecki wydał oświadczenie, w którym odnosi się do słów Władimira Putina. Premier skrytykował prezydenta Rosji za manipulowanie historią II wojny światowej. 

Ambasador Izraela o słowach Putina: Polska była pierwszą ofiarą

- To Niemcy zaczęły II wojnę światową, a Polska była jej pierwszą ofiarą, potem były inne kraje - powiedział ambasador Izraela w Polsce Alexander Ben Zvi, odnosząc się do oskarżeń prezydenta Rosji wobec Polski. Władimir Putin sugerował m.in. współwinę Polski w doprowadzeniu do II wojny światowej.

  - Parada zwycięstwa Wehrmachtu i Armii Czerwonej w Brześciu

Najprawdopodobniej , gdyby Polska zgodzila sie na zbudowanie "korytarza", ktory mial laczyc III Resze z Prusami, konsekwencje wojenne - czyli straty- bylyby nie co mniejsze... natomiast to ,co mowi Putin to zwykla polityczna prowokacja.
Napisał: Baba dodano: 2019-12-31 16:59:03

Historia lubi sie powtarzac - KORYTARZ - to tylko przykrywka do zlej polityki rzadu i dyplomacji przed 1939 r. ktory nie umial zjednac sobie sojusznikow innych panstw, to samo jest teraz nie mamy zadnych sojusznikow tylko na papierze ,nikt nie bedzie nastawial glowy za nieudolny obecny rzad PiSowsko Katolicki tak bylo przed 39 r. i jest obecnie widac to po reakcji panstw zachodnich, a Putin to widzi i rozgrywa po swojemu i prowokuje, a my dalej bedziemy walczyc w imie ojca i syna Jaroslawa i Rydzyka, bo obecny rzad jak nie ma przeciwnika to nie umie rzadzic.
Napisał: grajewiak dodano: 2020-01-01 06:42:49

Zapewne w krotce wlaczy sie do dyskusji najwiekszy "intelektualista" na e-Grajewo ze swoimi atencjami, ktorego wolaja Darek. Darek , to taki prowokator z "sowiecka metalnoscia", paradoksem jest tutaj jeden szczegol ,ze Darek pro-sowieckich pogladow nie ma i nigdy nie wypowiada sie na poruszane tematy !
Napisał: Gary Muur dodano: 2020-01-01 16:49:34

Władca na Kremlu łże i zakłamuje bezwstydnie historię tak samo,jak Władca na Nowogrodzkiej.
Napisał: Adam dodano: 2020-01-03 11:52:00

Popatrzył sobie,ze taki kraj bez zarządu to może go zając.
Napisał: Olo dodano: 2020-01-03 16:42:46

Prawdziwe oblicze tej prowokacji poznamy 21 i 22 stycznia na tzw konferencji w sprawie holocaustu w izraelu, znamienne że prezydent RP nie będzie mógł tam zabrać głosu, więc nie pojedzie, będą przemawiać prezydenci Rosji, Niemiec Francji, Izraela, jeżeli to niczego nas nie nauczy to już nie wiem
Napisał: Krzysztof dodano: 2020-01-06 23:53:03

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.