Mobilne pracownie dla szkół

aktualizacja: 2019-10-07 18:03:19     nr wiadomości: 40394     przeczytano: 5351     Ilość komentarzy komentarze: 0

Mobilna pracownia multimedialna dla Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Grajewie oraz Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie.

Szkoły otrzymały nagrody w Konkursie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej „OSEWyzwanie” organizowanym przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy.

Konkurs adresowany był do wszystkich szkół w Polsce z miejscowości do 50 tysięcy mieszkańców. Spośród 1600 złożonych wniosków 800 zostało nagrodzonych w tym dwie z powiatu grajewskiego: Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Grajewie oraz Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie.

Nagrodą w konkursie jest pracownia mobilna, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do internetu. Nagrody uzyskane w konkursie dedykowane są m.in. do  podnoszenia poziomu kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli w ramach doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz umożliwienia wspomagania procesu kształcenia w szkole.

Gratulujemy!

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.