4000 zł dodatkowo w rok? Sprawdź promocje bankowe

aktualizacja: 2017-03-11 09:07:54     nr wiadomości: 31123     przeczytano: 1953     Ilość komentarzy komentarze: 0


Banki walczą o klientów, by związać się z nimi na dłużej. Wychodzą więc z wieloma akcjami promocyjnymi, pozwalającymi "zgarnąć" dodatkowe bonusy. Można zyskać nawet 4000 zł w rok. W jaki sposób zarobić?

Gdyby tak podliczyć wszystkie oferowane bonusy, kwota, którą można zgarnąć z pewnością przekroczyłaby 4000 zł. Trzeba jednak mieć świadomość, że w wielu przypadkach trzeba spełnić wiele różnych kryteriów, które np. dla osób z przeciętnymi zarobkami czy niewielką częścią oszczędności, są trudne do zrealizowania. Warto jednak z tego korzystać.

Do 600 zł za założenie podwójnej lokaty

Przyglądając się porównaniu dostępnych lokat bankowych, łatwo zauważyć wysokość przeciętnego oprocentowania. Waha się ono w granicach 1,5 – 1,8% co oznacza dość skromne zyski. Można jednak zyskać dodatkowe pieniądze i skorzystać z wyższego oprocentowania, decydując się na Plan Depozytowy na 160 dni przygotowany przez Toyota Bank. Obecnie chyba nie ma lepszej oferty lokaty z bonusami.

Warunkiem koniecznym jest założenie lokaty z oprocentowaniem na poziomie 2,5%. Ponadto każdy nowy klient, który założy kolejną lokatę oprocentowaną na 2,3% otrzyma 140 zł premii (stały klient otrzyma bonus w wysokości 70 zł). To jednak nie koniec – za polecenie produktu znajomym, można uzyskać aż 50 zł, gdy zdecydują się założyć lokatę.

200 zł dla klientów firmowych za otwarcie rachunku

Banki premiują również przedsiębiorców, zachęcając ich do otwierania kont firmowych. ING proponuje bonus w wysokości 200 zł za założenie Konta Direct dla Firmy. Dodatkowym warunkiem jest wykonanie przelewu do ZUS.

10 zł doładowania telefonu za autoryzację SMS

T-Mobile Usługi Bankowe wychodzi z ciekawą promocją pozwalającą zyskać co miesiąc 10 zł na doładowanie telefonu komórkowego. Wystarczy tylko posługiwać się numerem zarejestrowanym w T-Mobile lub Heyah podczas autoryzacji SMS.

W rankingu kont bankowych na finanse.rankomat.pl rachunek osobisty założony w T-Mobile Usługi Bankowe nie wypada najgorzej. Należąc więc do sieci tego operatora, warto rozważyć otwarcie konta.

Voucher 400 zł za korzystanie z karty kredytowej

Mając w planach korzystanie z karty kredytowej, warto rozważyć bonus od Citibanku. Z darmową kartą Simplycity można otrzymać voucher o wartości 400 zł do wydania w perfumeriach Douglas. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie rachunku osobistego z dostępem do bankowości elektronicznej oraz konieczność dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 1000 zł.

Promocji bankowych jest znacznie więcej. Warto zapoznać się z tymi najlepszymi i wybrać ofertę dla siebie. Szczególnie, że w większości przypadków warunki są proste do spełnienia.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.