SP w Wierzbowie

aktualizacja: 2019-01-04 17:24:19     nr wiadomości: 38133     przeczytano: 1430     Ilość komentarzy komentarze: 0
Szkoła Podstawowa w Wierzbowie
Dnia 17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim.  Do konkursu przystąpiło 5 zespołów z klas IV- VIII oraz jeden solistka, który prezentował swój talent na akordeonie. Konkurs przeniósł wszystkich zarówno uczestników, jak i słuchaczy, w świąteczny nastrój  Bożego Narodzenia. Repertuar prezentował różne anglojęzyczne piosenki o tematyce bożonarodzeniowej np. klasyczne i dobrze znane  „Merry Christmas Everyone”,  “Jingle Bells", We Wish You Merry Christmas " i kolęda " Silent Night". Jury oceniało wykonawców w 3 kategoriach;  muzykalność i warunki głosowe, poprawność językowa, ogólne wrażenie. Po naradzie komisja wyłoniła zwycięzców i wręczyła nagrody sponsorowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Wierzbowie oraz dyplomy  wszystkim uczestnikom konkursu. 
 

I miejsce otrzymał zespół w składzie: Karolina Pliszka, Oliwia Zabora i Alicja Markowska z kl. VII

II miejsce otrzymał zespół ze Szkoły Podstawowej w Danówku, w składzie: Maria Czapska, Daria Gleba, Martyna Stypułkowska 

III miejsce  otrzymał zespół w składzie: Kornelia Sokołowska, Wiktoria Sobolewska z kl. VI

 

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.