Jasełka w Rudzie

aktualizacja: 2018-12-21 11:40:39     nr wiadomości: 38066     przeczytano: 1386     Ilość komentarzy komentarze: 0
Jasełka w Przedszkolu w Rudzie
W dniu 19 grudnia 2018r. przedszkolacy zrobili miłą, świąteczną niespodziankę dla swoich rodzin i wszystkich wprowadzili w niepowtarzalną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przygotowały pod okiem swoich pań Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach, prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Maryją, Józefem i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków.
 
Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. Pani dyrektor Maria Wioletta Sokołowska życzyła wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.
 
Przedszkolakom należą się ogromne brawa za zaangażowanie i perfekcyjne przygotowanie się do Jasełek, dzięki którym stworzyli wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbili serca całej widowni.
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.