Program szkoleniowy

aktualizacja: 2018-12-06 15:53:20     nr wiadomości: 37931     przeczytano: 970     Ilość komentarzy komentarze: 0
Gmina Grajewo realizuje zadanie w ramach Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa, działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych dotycząca realizacji projektu grantowego pn. Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych

W ramach zadania zostaną zrealizowane szkolenia oraz zakup sprzętu do realizacji tych szkoleń. Wartość przyznanego Grantu: 100 800 zł.

Program „Ja w internecie”, realizowany przez Gminę Grajewo, jest skierowany do dorosłych mieszkańców gminy (od 25 roku życia), aby nauczyć bezpiecznego korzystania z internetu, pokazać, jak internet przydaje się w prowadzeniu własnego biznesu i wzmocnić ich pozycję na rynku pracy. Operatorem Programu jest Fundacja Legalna Kultura, która ogłosiła konkurs grantowy i wspomaga realizację projektu pod kątem merytorycznym i rozliczeniowym.

Szkolenia będą obejmowały 7 tematów:

  1. Rodzic w Internecie,
  2. Mój biznes w sieci,
  3. Moje finanse i transakcje w sieci,
  4. Działam w sieciach społecznościowych
  5. Tworzę własną stronę internetową (blog)
  6. Rolnik w sieci,
  7. Kultura w sieci.

 Więcej informacji mozna uzyskać w Urzędzie Gminy Grajewo, ul. Komunalna 6, 19-200 Grajewo, pok. 16, tel. 86 273 01 52 oraz na stronie internetowej https://jawinternecie.edu.pl/

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.