Stan wojny na Ukrainie

aktualizacja: 2018-11-27 02:14:23     nr wiadomości: 37851     przeczytano: 835     Ilość komentarzy komentarze: 2

Prezydent Ukrainy Perto Poroszenko podpisał dekret o wprowadzeniu stanu wojennego, który będzie trwał do 25 stycznia. Decyzję podjęto po tym, jak Rosjanie otworzyli ogień do trzech okrętów ukraińskiej marynarki wojennej w Cieśninie Kerczeńskiej. Jednostki zostały zajęte przez Rosjan.

Wśród komentatorów jest jednak pogląd, że skoro po raz pierwszy doszło do starcia z Rosjanami - to, co działo się na Morzu Azowskim nie było incydentem. To próba sił. Nie tylko między Rosją a Ukrainą, ale między Putinem a USA Donalda Trumpa i Unią Europejską.

Brak zdecydowanej reakcji krajów Zachodu może mieć katastrofalne skutki.

Ukraina chce teraz pomocy,a pamiętamy że przez ostatnie lata gloryfikowała przemoc w postaci wynoszenia na czołówki podręczników historii ,znanych nam Polakom - banderowców. Wspomnieć należy także o władzach wielkich miast np. Lwowa. Radni tej aglomeracji sieją nienawiść w stosunku do państwa polskiego i Polaków. Poczytajcie tylko o cmentarzu ,,Orląt Lwowskich". Takich przykładów jest o wiele więcej. Polska nie powinna pomagać Ukraińcom w żaden sposób. Ten sztuczny twór o nazwie Ukraina ,wniósł w ostatnim stuleciu wiele zła w życie Polaków.
Napisał: Stary dodano: 2018-11-27 08:32:05

Trzeba też pamiętać o działalności rosji która miesza się cały czas w stosunki Polsko a kraje byłego zssr
Napisał: Grajewiak dodano: 2018-12-09 09:54:12

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.