A.Surawski do Sejmiku

aktualizacja: 2018-10-16 19:22:08     nr wiadomości: 37348     przeczytano: 2978     Ilość komentarzy komentarze: 0

Twój kandydat z Grajewa do Sejmiku Województwa Podlaskiego

Adrian Łukasz Surawski

 

Nazywam się Adrian Łukasz Surawski. Mam 35 lat, z wykształcenia jestem prawnikiem. Od kilku lat prowadzę w Grajewie Kancelarię Radcy Prawnego. Zanim rozpocząłem własną działalność, pracowałem w Starostwie Powiatowym w Grajewie, Sądzie Rejonowym w Grajewie oraz udzielam się społecznie.

Postanowiłem kandydować do Sejmiku Województwa Podlaskiego, ponieważ chciałbym wspierać przede wszystkim samorządy oraz inicjatywy lokalne. Chciałbym, aby środki finansowe, którymi dysponuje Sejmik Województwa Podlaskiego, zasilały budżet naszego miasta Grajewa, w znacznie szerszym zakresie niż do tej pory. W przyszłości chciałbym także z dumą mówić swoim dzieciom, że  inwestycje, które zostały zrealizowane w Grajewie, są również moją zasługą. Mam wrażenie, że obecnie przeważająca większość budżetu jest realizowana w stolicy Podlasia, z bardzo małym udziałem mniejszych miast.

Zależy mi na rozwoju Grajewa, ponieważ tu się urodziłem, tu żyję  i wychowuję dzieci.

Chcę aktywnie wspierać władze oraz lokalnych przedsiębiorców w ich rozwoju, dlatego proszę Państwa o oddanie na mnie głosu. Uważam, że jako członek lokalnej społeczności będę godnie reprezentować Państwa w Sejmiku Województwa Podlaskiego.

 

Dziękuje za poświęcony czas na przybliżenie mojej osoby. Jeżeli Państwo zdecydujecie się oddać na mnie swój głos startuję z listy nr 8 (KUKIZ15) poz. nr 2.

   Z poważaniem
Adrian Surawski

 

  - Adrian Łukasz Surawski
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.