Spotkanie programowe Koalicji

aktualizacja: 2018-10-07 11:09:46     nr wiadomości: 37342     przeczytano: 1256     Ilość komentarzy komentarze: 0

Spotkanie programowe Koalicji Obywatelskiej

5 października odbyło się spotkanie programowe połączone z prezentacją kandydatów KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA do Sejmiku Województwa Podlaskiego i Rady Powiatu Grajewskiego. W spotkaniu uczestniczył również Przewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego Jacek Piorunek i Burmistrz Rajgrodu Ireneusz Gliniecki. Najwięcej czasu poświęcono dyskusji programowej. Za najważniejsze zadania przyszłych władz powiatu uznano:

  • Opracowanie we współpracy z samorządami gminnymi i wdrożenie długoletniej Mapy Inwestycji w Powiecie Grajewskim – pozwoli to na lepsze wykorzystanie środków publicznych na inwestycje, czyniąc je przy tym bardziej przejrzystymi.

  • Podniesienie jakości zarządzania Szpitalem Ogólnym w Grajewie – pozwoli to na podniesienie jakości usług oraz lepsze wykorzystanie potencjału ludzkiego i materiałowego, którym dysponuje szpital.

  • Wprowadzenie Karty Oceny Pracy Urzędnika – dzięki temu klient będzie mógł dokonać oceny pracy urzędnika i zasugerować zmiany czyniące urząd przyjaznym obywatelowi.

  • Opracowanie we współpracy z samorządami gminnymi i popularyzacja projektu Walory turystyczne powiatu grajewskiego – przyczyni się to do rozwoju turystycznego Ziemi Grajewskiej.

  • Opracowanie i wdrożenie Strategii Rozwoju Oświaty w Powiecie Grajewskim – pozwoli to na podniesienie efektywności kształcenia i lepsze wykorzystanie kapitału ludzkiego.

 

Sejmik Województwa Podlaskiego

7. Lucyna Bagińska

Rada Powiatu Grajewskiego

Okręg nr 1. Miasto Grajewo

1. DOLIWA Stanisław Adam
2. HADER Joanna Katarzyna
3. GRABOWSKA Jadwiga
4. SZEWCZYK Tomasz
5. JAMROZY Krzysztof Tomasz
6. TARNOWSKI Adam
7. HIRNIAK Bogdan
8. ARASIMOWICZ Barbara
9. DOBROWOLSKI Krzysztof
10. KOZŁOWSKA Natalia

Okręg nr 2. gminy: Grajewo, Rajgród

1. KOSTRZEWSKI Marek
2. MILEWSKI Piotr 43
3. GRACZEWSKI Andrzej
4. TRUSZKOWSKA Katarzyna
5. ORGANEK Magdalena
6. BAGIŃSKA Dorota

Okręg nr 3. gminy: Radziłów, Szczuczyn, Wąsosz

1. GADOMSKA Maria
2. BRZOZOWSKI Waldemar
3. GŁADKOWSKA Marzanna
4. WESOŁOWSKI Jacek
5. CZAPLICKA Sylwia
6. WALEWSKI Kazimierz

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.