PiS - koniec z klikami!

aktualizacja: 2018-09-10 07:37:09     nr wiadomości: 37061     przeczytano: 1299     Ilość komentarzy komentarze: 3

Trzeba skończyć z tymi wszystkimi klikami w urzędach samorządowych, z tymi blatami - powiedział w niedzielę prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas regionalnej konwencji samorządowej PiS

"Każdy z nas ma wiele spraw do załatwienia w urzędach. A jakie to są urzędy? W ogromnej większości są to urzędy samorządowe. Bo tam się załatwia dzisiaj zdecydowaną większość spraw obywatelskich" - mówił Jarosław Kaczyński.
I pytał, czy w tych sprawach w wielu miejscach w Polsce jest równość. Pytał, czy nie jest tak, że jedni załatwiają sobie wszystko bez trudu - np. pozwolenie na budowę dużego gmachu, a inni nie mają najmniejszych szans. 

"Tak w wielu miejscach jest. Jest w wielu miejscach brak równości, radykalny brak równości. Jeśli władze samorządowe wchodzą w mocny układ z organami państwa, z policją, z prokuratorami, a bywa, że i z sądami, to wtedy już naprawdę pewnej części obywateli (...) jest bardzo trudno" - powiedział Jarosław Kaczyński. 

"Nie może być tak, że w Polsce są uprzywilejowani, są te tzw. elity z własnego nadania - od różnego poziomu od ogólnopolskiego po gminę często - i są ludzie zwykli, czyli bez szans. Nie może być tak, żeby były jakieś nadzwyczajne kasty, które o wszystkim decydują. Nie może być tak, żeby ludzie w różnych dziedzinach życia - także gospodarczej - byli ograniczani przez tego rodzaju sytuację. To jest nie tylko ich krzywda. To jest krzywda dla całego narodu" - powiedział.  - http://samorzad.pap.pl/

Kaczynski mowil o swojej klice ktora jest PiSland i Polska Zjednoczona Prawica Radiomaryjna. Kaczynski nie ma zony,dzieci,swojego samochodu bo nie ma prawo jazdy a wszystkim dyktuje jak maja zyc jak wychowywac dzieci jak dbac o rodzine, dom w ktorym mieszka dostal od prokuratora komunistycznego swojego wojka, najpierw powinien rozwalic klike w swojej partii PiSlandzie a nie szukac groszek na wierzbie.
Napisał: grajewiak dodano: 2018-09-12 23:41:00

Wystarczy przyjrzeć się tylko obrotowi nieruchomościami gminnymi. W skali całego kraju afera z kamienicami w Warszawie to mały pikuś.
Napisał: Pan Pikuś dodano: 2018-09-13 10:28:07

PIS sam stwarza kliki
Napisał: mona dodano: 2018-09-16 11:14:21

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.