"Aktywna Wieś" - udział weź :)

aktualizacja: 2018-08-07 09:20:36     nr wiadomości: 36405     przeczytano: 1950     Ilość komentarzy komentarze: 0

 

Wójt Gminy Grajewo i Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grajewo zapraszają dzieci i młodzież z terenu Gminy Grajewo do wzięcia udziału w projekcie pn. „Aktywna Wieś”. Niniejszy projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich - PROW 2014-2020.

Projekt realizowany będzie w 14 świetlicach na terenie Gminy Grajewo. Operacja zakłada cykl 5 zajęć w każdej świetlicy. W programie: wariacje z papierem, warsztaty robienia świec, warsztaty krawieckie, tajemniczy ogród, zajęcia ekologiczne. Na każdego uczestnika projektu czeka wiele ciekawych atrakcji. Udział w zajęciach jest bezpłatny. W załączeniu harmonogram prowadzonych zajęć.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym:
- Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grajewo srg.grajewo@gmail.com 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej ksow.pl


Kliknij poniżej i zobacz harmonogram prowadzonych zajęć.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.