Festyn rodzinny w Cyprkach

aktualizacja: 2018-07-26 08:16:19     nr wiadomości: 36302     przeczytano: 2165     Ilość komentarzy komentarze: 0

W piątek 20 lipca na boisku w miejscowości Cyprki odbył się Festyn Rodzinny. Festyn otworzył Pan Wójt Gminy Grajewo wraz z Radnym Panem Sławomirem Wysockim oraz Wojciechem Grochowskim – przedstawicielem SM Mlekpol w Grajewie. Powitali oni licznie zgromadzonych mieszkańców oraz zaprosili do zabawy i aktywnego udziału w festynie.

Dla przybyłych gości przygotowany został słodki poczęstunek oraz kiełbaski z grilla. Dodatkowo do degustacji dostępne były mleczne produkty z SM Mlekpol.  Atrakcją dla najmłodszych były dmuchańce, wata cukrowa oraz konkurs zorganizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grajewo – „zgadnij jaki to owoc”. Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy medal a trzy osoby z najlepszym wynikiem nagrody.

 Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury również wzięła udział w festynie wzbogacając imprezę o loterię fantową dla najmłodszych oraz materiały promocyjne.

Atrakcji nie brakowało a wszystkim dopisywał dobry humor i ładna pogoda.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.