Wieści z Danówka

aktualizacja: 2018-06-25 19:29:06     nr wiadomości: 35658     przeczytano: 1799     Ilość komentarzy komentarze: 1

"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy ..."

Koniec roku szkolnego w SP w Danówku

Jak co roku ten dzień jest szczególnie wyczekiwany przez uczniów. Kończy się czas wytężonej pracy i nauki, a zaczynają się wakacje – czas odpoczynku i zabawy. Jednak w tym roku ten dzień miał wyjątkowy charakter dla całej społeczności szkolnej.

Dyrektor naszej szkoły p. Henryk Chrzanowski przeszedł na zasłużoną emeryturę. Wierzymy, że będzie to początek realizacji jego pasji, na co zawsze brakowało czasu. Przez 24 lata Dyrektor kierował naszą szkołą w Rudzie, 1 rok w Danówku, a swoją nauczycielską karierę rozpoczynał w szkołach w Niecikach i Wąsoszu. W uroczystości uczestniczyli goście: p. Stanisław Szleter – Wójt Gminy Grajewo, p. Lidia Kłoczko – Dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach, p. Zofia Karwowska – Główna Księgowa do spraw oświatowych, p. Jacek Szeszko – inspektor w Urzędzie Gminy Grajewo, p. Renata Żebrowska – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rudzie, p. Bogumiła Kierznowska – prezes Zarządu Oddziału ZNP w Grajewie, p. Anna Chrzanowska – żona naszego Dyrektora oraz nasi uczniowie wraz z rodzicami, grono pedagogiczne i pracownicy obsługowi szkoły.

Wzruszająca część artystyczna przeplatana wspólnym śpiewem rozbudziła w nas wspomnienia i wprowadziła w nastrój zadumy. Niejednemu z nas popłynęła po policzku łza. Po złożeniu gorących życzeń i podziękowań panu Dyrektorowi, uczniowie otrzymali świadectwa i pożegnali się ze szkolnymi murami na dwa miesiące.

Jest jedno słowo, które wyrazi bardzo wiele: Panie Dyrektorze - DZIĘKUJEMY!

Świetny człowiek!!!
Napisał: Emi dodano: 2018-07-13 14:16:36

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.