Piknik Rodzinny

aktualizacja: 2018-06-06 17:10:52     nr wiadomości: 35455     przeczytano: 2556     Ilość komentarzy komentarze: 0

Piknik Rodzinny "Mama, Tata i Ja" w Przedszkolu w Rudzie

Jak wszystkim wiadomo maj to miesiąc, w którym świętują nasze najukochańsze mamy. A że najbliższe dni przynoszą nam Dzień Dziecka i Święto Taty, Przedszkolaki wraz z paniami postanowiły, że w tym roku święta te zostaną połączone i świętować będziemy rodzinnie.

 

4 maja 2018r. o godzinie 9:30 w Przedszkolu w Rudzie rozpoczął się Piknik Rodzinny. Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała i słońca nam nie zabrakło. Zaproszeni goście tj. Pan Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter, Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki w Rudzie Renata Żebrowska i nasi Rodzice obejrzeli część artystyczną w wykonaniu przedszkolaków z grup „Biedronek”, „Krasnali” i „Sówek”. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i zachwycały swoim talentem i odwagą wszystkich zebranych. Niejedna łza się zakręciła w oku, niejedno serce biło mocniej, gdy przedszkolaki recytowały wiersze pełne miłości i szczerych podziękowań. Potem były uściski, prezenty i mnóstwo całusów. Zostały wręczone też książeczki i słodkości dla każdego dziecka ufundowane przez Pana Wójta wspólnie z Biblioteką Gminną.

 

Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy przenieśli się na podwórko przedszkolne, gdzie zaczęła się zabawa na dmuchańcach. Każdy skosztować mógł też grillowanej kiełbaski, lodów i wielu innych pyszności. Była również „piniata” dla dzieci, która dała im wiele radości. Nie zabrakło też malowania twarzy. Można było zrobić również zdjęcie w ozdobnej ramce. Ten poniedziałkowy piknik długo będziemy pamiętać. To był dzień wyjątkowy dlatego, że wszyscy mieli dla siebie czas, rodzice dla dzieci, dzieci dla rodziców. To okazja do lepszego poznania się i zintegrowania z przedszkolem.

 

Dziękujemy sponsorom pikniku. Serdecznie dziękujemy też Radzie Rodziców naszego przedszkola i wszystkim zaangażowanym w organizację Pikniku Rodzinnego.

 

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.