Turniej Bezpieczeństwa

aktualizacja: 2018-05-22 16:07:59     nr wiadomości: 35290     przeczytano: 614     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 17.05.2018r. w Suwałkach odbył się Finał Wojewódzki Szkół Gimnazjalnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wystartowało 16 najlepszych szkół z woj. podlaskiego. Turniej składał się z czterech konkurencji: rozwiązywaniu testu z przepisów o ruchu drogowym, udzielaniu pierwszej pomocy oraz jeździe rowerem po torze przeszkód i po miasteczku ruchu drogowego.

Reprezentanci naszego gimnazjum po zaciętych i wyrównanych etapach w poszczególnych konkurencjach zajęli III miejsce, które to jest najlepszym wynikiem z dotychczasowych 7 startów w tej rangi imprezie. Najlepszy zawodnik z naszego zespołu Mariusz Żochowski również stanął na podium! Z pośród 48 startujących zajął III miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Serdecznie gratulujemy!!! Skład zespołu : 1. Mariusz Żochowski - III miejsce indywidualnie 2. Kamila Szymanowska - X miejsce indywidualnie 3. Wojciech Baranowski - XIII miejsce indywidualnie

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.