Festyn Rodzinny

aktualizacja: 2018-05-15 07:41:31     nr wiadomości: 35226     przeczytano: 2463     Ilość komentarzy komentarze: 2

Festyn Rodzinny "Z Mamą i Tatą na sportowo" w Szkole Podstawowej w Białaszewie

W niedzielę 11 maja 2018 r., już po raz piąty, bawiliśmy się  na Festynie Rodzinnym "Z Mamą i Tatą na sportowo”. Swoją obecnością zaszczycili nas ksiądz proboszcz Krzysztof Dąbrowski, Wójt Gminy Grajewo pan Stanisław Szleter, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Gminy Grajewo pani Renata Żebrowska. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: „dmuchańce” i zabawa w kulach wodnych oferowane przez firmę Jumpland z Grajewa, malowanie twarzy, zabawy manualne, mecze bejsbola, zwiedzanie wozu strażackiego. Uczestnicy festynu mieli również okazję spróbować swoich sił w różnych konkurencjach sportowych: rzucie lotkami do tarczy, rzucie piłeczką do kosza, strzałach do mini bramki, biegu z piłeczką na łyżeczce. Dużo radości dostarczyła wizyta motocyklistów z grupy „MotoWilków Grajewo”. Dzieci oglądały wspaniałe maszyny, miały również możliwość krótkiej przejażdżki.

W  trakcie festynu odbył się kiermasz charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację chorej dziewczynki. Dziękujemy za aktywny udział i okazane serce. Zabawa na świeżym powietrzu zaostrzyła apetyty, wszyscy chętnie siedliśmy przy ognisku i piekliśmy kiełbaski. Cieszymy się, że rodziny licznie przybyły na nasz festyn. Do zobaczenia za rok!

Za pomoc w organizacji festynu serdecznie dziękujemy Pani Renacie Żebrowskiej - dyrektorowi Gminnej Biblioteki Publicznej Gminy Grajewo, Państwu Grażynie i Zdzisławowi Chrostowskim, Radzie Rodziców, Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Białogrądy, Strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Białaszewie.

super impreza.
Napisał: ty dodano: 2018-05-15 09:11:01

Brawo panie Andrzeju i grono pedagogiczne. Za rok też będziemy.
Napisał: Absolwent dodano: 2018-05-15 16:03:22

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.