XX Bieg Wilka za nami

aktualizacja: 2018-05-14 13:31:00     nr wiadomości: 35212     przeczytano: 1888     Ilość komentarzy komentarze: 1

Zygmunt Kruszyński, Starosta Grajewski objął patronatem XX Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka, który miał miejsce w minioną sobotę (12 maja br.) w Grajewie.

Ponad 1200 uczestników z regionu, kraju i państw ościennych wzięło udział w XX Międzynarodowym Ulicznym Biegu Wilka, który – wzorem lat ubiegłych – odbył się na trasie posiadającej atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Dzieci, młodzież i dorośli rywalizowali w 21 biegach w różnych kategoriach wiekowych na dystansach od 200 m do 10 000 m. Ponadto odbył się bieg integracyjny, bieg otwarty dla wszystkich chętnych i Nordic Walking. Imprezę uświetnił pokaz musztry paradnej 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej im. Zawiszy Czarnego. Bieg Wilka promuje zdrowy tryb życia oraz zachęca do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Powiat Grajewski reprezentowali: Stanisław Kossakowski, Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego i Alicja Rutkowska, Wicestarosta Grajewski, która wręczała młodszym uczestnikom - zwycięzcom medale i maskotki - małe wilki.

Organizatorem był Klub Sportowy "Maratonka".

 

Obiektywnie rzecz biorąc jako impreza stricte biegowa była bardzo mizerna. Organizacyjnie przypominała bardziej piknik wojskowo-gminny...
Napisał: uczestnik dodano: 2018-05-16 11:39:01

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.