Protest w Sejmie

aktualizacja: 2018-04-25 22:49:08     nr wiadomości: 35047     przeczytano: 1104     Ilość komentarzy komentarze: 1

Protestujący domagają się wprowadzenia dodatku rehabilitacyjnego dla osób pełnoletnich niepełnosprawnych w kwocie 500 złotych miesięcznie oraz zrównania kwoty renty socjalnej z najniższą rentą z ZUS

"Rząd pracuje nad zwiększeniem stosownych świadczeń. Żądania dymisji ministrów jasno wskazują na polityczny charakter akcji. Dalsze tolerowanie łamania prawa jest błędem. Z zachowaniem ostrożności Straż Marszałkowska powinna wynieść protestujących i przekazać policji" - skomentował działania protestujących poseł PiS Stanisław Pięta.

Straz marszalkowska powinna wyniesc pierwszego posla PIETE i polowe PiSlandu z sejmu jak szli do wyborow to krzyczeli ze oni beda dbali o niepelnosprawnych a teraz ich WYNIESC jak smiecie. Takie nadwyzki a gdzie sa pieniadze dla swoich ministrow, ojca Rydzyka i innych lizusow z PiSlandu. Na zdrowe dzieci sa 500 + i 300 wyprawki czy to jest uczciwe. A gdzie opieka Caritasu co robia ksieza zakonice zeby odciazyc rodziny i im pomagac. Gdzie sa ci krzykacze przeciw aborcji niech wezma do siebie niepelnosprawne dziecko i zobacza jaka to jest praca 24 godz. na dobe. Jak zabraknie rodziny CO DALEJ ???? Tylko rodzic i co dalej?????. To tak dba sie glosy jak sa wybory. BO CIEMNY LUD TO KUPI i kupuje. Mam pytanie co miesiac w prafi ojca PIO sa msze o uzdrowienie ilu ksiadz z tej parafi uzdrowil niepelnosprawnych ???????.
Napisał: katolik dodano: 2018-04-27 03:45:50

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.