Były minister zatrzymany

aktualizacja: 2018-03-29 13:16:49     nr wiadomości: 34771     przeczytano: 1246     Ilość komentarzy komentarze: 0

Agenci Delegatury CBA w Białymstoku zatrzymali w czwartek w Warszawie byłego wiceministra finansów w latach 2008-2015 i jednocześnie byłego Szefa Służby Celnej - poinformowało Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Jak podało CBA, zatrzymany zostanie przewieziony do Prokuratury Okręgowej w Białymstoku, gdzie zostaną mu przedstawione zarzuty. "Trwa przeszukanie w mieszkaniu zatrzymanego" - wskazano w komunikacie.

Czynności wykonywane są w ramach podjętego na nowo śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Okręgową w Białymstoku, która współpracuje z Delegaturą CBA w Białymstoku.

CBA zwróciło uwagę, że to nie pierwsze czynności w tej sprawie - m.in. w lutym br. funkcjonariusze Delegatury CBA w Białymstoku wspólnie z prokuraturą zabezpieczyli na potrzeby toczącego się śledztwa dokumentację z siedziby Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie. Równolegle przesłuchano w charakterze świadków funkcjonariuszy Służby Celnej, w tym byłą Dyrektor Izby Celnej w Szczecinie.
 Źródło: Kurier PAP - www.kurier.pap.pl

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.