Nowe ogrodzenie

aktualizacja: 2018-03-05 17:15:00     nr wiadomości: 34520     przeczytano: 2348     Ilość komentarzy komentarze: 0

Nowe ogrodzenie przy budynkach PCPR i straży pożarnej

Na terenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Wojska Polskiego w Grajewie zostało wybudowane nowe ogrodzenie. Inwestycja była realizowana równolegle z ogrodzeniem terenu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

    Kompletne ogrodzenie od budynku PCPR do granicy działki z Komendą Powiatową PSP oraz na odcinku za budynkiem PCPR zostało wykonane z cegły licowej elewacyjnej z przęsłami stalowymi w kolorze czarnym. Ponadto została zamontowana bramka wejściowa dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Koszt wykonania ogrodzenia wynosił 30 051,80 zł. Nowe ogrodzenie przy budynku PCPR jest technicznie i estetycznie tożsame z ogrodzeniem wykonywanym przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.

    Ogrodzenie przy budynkach straży pożarnej ma długość 70 metrów. Etap I inwestycji realizowanej przez KP PSP obejmował wykonanie kompletnego ogrodzenia na odcinku od budynku głównego poprzez drogę wjazdową na plac wewnętrzny, do granicy działki należącej do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, przygotowanie i zamontowanie na drodze wjazdowej bramy przesuwnej należącej do KP PSP Grajewo, dostawę i montaż napędu oraz dostawę i montaż wideodomofonu i kamery. Koszt I etapu inwestycji wyniósł 104.044,05 zł. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej planuje kontynuację robót – wykonanie ogrodzenia od strony południowo – zachodniej. Szacowana wartość II etapu inwestycji wynosi ponad 200 tys. zł.

    Roboty budowlane kompleksowo były realizowane przez Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe „DOMHAL” Jarosław Dąbrowski.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.